O nás

Som Stanislava Zamcová RSc., realitná maklérka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti nehnuteľností. Moje pôsobenie sa sústreďuje na región Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a Stará Turá, kde som získala vynikajúce znalosti o trhu s nehnuteľnosťami. Svojim klientom ponúkam komplexné realitné služby, zameriavam sa najmä na sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu bytov, domov a pozemkov. Svoju prácu vykonávam s profesionalitou, dôkladnosťou a osobným prístupom ku každému klientovi.

Naša realitná kancelária RE/MAX NaMax bola založená v roku 2015 manželmi Miroslavom Švehlom a Stanislavou Zamcovou, ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti nehnuteľností a realitného trhu. Od začiatku sme sa zameriavali na poskytovanie komplexných realitných služieb v oblasti Nového Mesta nad Váhom, Piešťan a Starej Turej. Som hrdá na to, že som sa postupne stala jednou z najvyhľadávanejších realitných maklérok v tomto regióne. Naša kancelária sa vyznačuje profesionálnym prístupom, kvalitnými službami a dôrazom na spokojnosť klientov.

Našou prácou a poslaním je poskytovať komplexné realitné služby v oblasti Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a Stará Turá. Sme zameraní na sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, s dôrazom na byty, domy a pozemky. Naše hodnoty sú profesionalita, komplexnosť a individuálny prístup ku každému klientovi. Našim cieľom je, aby sme sa stali prvou voľbou pre klientov, ktorí vyhľadávajú komplexné realitné služby.